Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Zmiana sołtysa w Wojciechowie

Sołtys Wojciechów

Mieszkańcy Wojciechowa w gminie Kawęczyn mają nowego sołtysa. Zebranie wiejskie, podczas którego dokonano wyboru miało miejsce we wtorek, 25 sierpnia.

Organizacja wyborów sołtysa była konieczna po tym, jak poprzednik - Piotr Sobczak - zrezygnował z pełnienia funkcji. We wtorkowy wieczór mieszkańcy Wojciechowa zebrali się zatem, aby wziąć udział w głosowaniu. Nad jego przebiegiem czuwała komisja skrutacyjna, w skład które weszli Sylwia Pacześna, Rafał Przyłęcki oraz Katarzyna Bednarkiewicz. W wyborach wziął udział tylko jeden kandydat, Mateusz Pacześny.

Swój głos oddało 27 osób, w tym 21 zagłosowało za tym, aby to właśnie Mateusz Pacześny został nowym sołtysem. Gratulacje i podziękowania z rąk wójta Jana Nowaka trafiły zarówno do zwycięzcy wyborów, jak i do jego poprzednika.


Andrzej Kałużny: „40-lecie powstania "Solidarności...
Tuliszków: Wakacje z Judo

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - misiu w czwartek, 27 sierpnia 2020 12:26

a gdzie szmaty na twarzy , kara powinna byc jak wszyscy to wszyscy , a nie tylko wybrani albo kto chce, ktos powiadomil sanepid ?

a gdzie szmaty na twarzy , kara powinna byc jak wszyscy to wszyscy , a nie tylko wybrani albo kto chce, ktos powiadomil sanepid ?
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.