Kolejna akcja Klubu SHDK RP Górnik pod patronatem Starostwa Powiatowego

Akcja Poboru Krwi

Dzisiaj, tj. 3 kwietnia odbyła się akcja oddawania krwi. Inicjatywa miała miejsce w Hostelu Barbórka. Organizatorem był Klub SHDK RP Górnik, a patronat nad nią sprawowało Starostwo Powiatowe w Turku. Akcja odbyła się sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Pomimo zagrożenia spowodowanego koronawirusem krwiodawcy działają prężnie. Nadal w szpitalach brakuje życiodajnego płynu, który mogą dostarczyć jedynie bezinteresowne osoby. Pomimo obecnej sytuacji chętnych, by pomóc innym było 86. Ostatecznie krew oddało 66 mieszkańców powiatu tureckiego. Łącznie udało się zebrać 30 litrów krwi.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym, które mimo tak trudnego czasu i już teraz zapraszają na udział w kolejnych akcjach.
fot.FB
Komunikat Starosty Tureckiego
Wszystkie ręce na pokład! Ruszyła produkcja przyłb...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - sygnalista w piątek, 03 kwietnia 2020 17:35

Piękna akcja krwiodawców. Wielkie brawa dla organizatorów.
Jednak pozostaje niesmak.
Na czym polegał patronat Starostwa Powatowego? Czyżby na kolejnym lansowaniu się, na cudzym nieszczęściu?
Na epidemi?
Co wynika lub wyniknęło z tego patronatu?

Piękna akcja krwiodawców. Wielkie brawa dla organizatorów. Jednak pozostaje niesmak. Na czym polegał patronat Starostwa Powatowego? Czyżby na kolejnym lansowaniu się, na cudzym nieszczęściu? Na epidemi? Co wynika lub wyniknęło z tego patronatu?
Gość - kostucha wyborcza w piątek, 03 kwietnia 2020 19:30

Może ktoś od Starosty wiadomo z jakiego ugrupowania chciał udowodnić ,że skoro można oddać krew to i można zagłosować 10 Maja?Już jeden podwładny prezesa powiedział w tym kraju ,że skoro można iść do sklepu to można iść głosować.

Może ktoś od Starosty wiadomo z jakiego ugrupowania chciał udowodnić ,że skoro można oddać krew to i można zagłosować 10 Maja?Już jeden podwładny prezesa powiedział w tym kraju ,że skoro można iść do sklepu to można iść głosować.
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.