Kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim

sanepid turek
Trzech mężczyzn z powiatu tureckiego, u których testy potwierdziły zakażenie koronawirusem wykazano dziś w raporcie przygotowanym przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. 
 
Chociaż liczba zakażeń w powiecie tureckim w porównaniu z ubiegłym tygodniem wyraźnie spadła, to wciąż w raportach służb sanitarnych pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zachorowań. Dziś (10 lipca) poinformowano o potwierdzeniu COVID-19 u mężczyzn w wieku 61 i 42 lat, którzy przebywają w izolacji domowej oraz zarażaniu koronawirusem 47-latka, który jest hospitalizowany w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu.
 
Łącznie w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 3093 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 182 osób zmarło, a 2229 wyzdrowiało.
Kawęczyn: Rzeczowa współpraca zaowocowała. Wójt Ja...
Andrzej Styczyński: Wszystkie chwyty dozwolone

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.