Komunikat - Festyn „SZTUKA NA ULICY”

Komunikat Sztuka Na Ulicy

Miejski Dom Kultury w Turku informuje wszystkich użytkowników pojazdów, że w dniu 9 września (niedziela) 2018 r. w związku z przygotowaniami do festynu SZTUKA NA ULICY nastąpi zamknięcie ruchu kołowego od godz. 6.00 na Placu Wojska Polskiego oraz dróg dojazdowych do Placu Wojska Polskiego: ul. 3 Maja (od ul. Browarnej do Placu Wojska Polskiego), zamknięcie wjazdu na Plac Wojska Polskiego z Placu Sienkiewicza. W godz. od 13.00 do 22.00 zamknięcie ulic Szeroka (na wysokości OHP) i Wąska.

Od godz. 13.00 do godz. 3.00 dnia następnego nastąpi całkowite zamknięcie Placu Wojska Polskiego dla ruchu kołowego.

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności p r z e p r a s z a m y mając nadzieję, że spotkamy się ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów. Szczególnie gorąco prosimy mieszkańców Placu Wojska Polskiego i okolicznych ulic o wyrozumiałość dla uczestników zgromadzonych na festynie i zarazem zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

O R G A N I Z A T O R
Przetarg na budowę bloków na Os. Wyzwolenia
PUP w Turku ponownie w czołówce urzędów w zakresie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.