Koncertowe Dni Turku i Gminy Turek za nami. Atrakcje przyciągnęły tłumy

Dni Turku i Gminy Turek

Dni Turku i Gminy Turek dobiegły końca. Z całą pewnością należy stwierdzić, że impreza udała się znakomicie. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli wziąć udział w wielu atrakcjach. Było aktywnie, muzycznie i konkursowo.

Dni Turku i Gminy Turek rozpoczęły się 7 sierpnia. Tego dnia publiczność miała okazję wysłuchać koncertów i skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ

Dzień drugi imprezy rozpoczął się na sportowo. Dla dzieci zorganizowano turniej piłki nożnej, a w Miejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty jogi. Chętnych zapraszamy do przeczytania relacji z poranka TUTAJ

W dniu wczorajszym na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji.

Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej „Ogniki” dali pokaz swoich umiejętności. Gasili pożar i ratowali poszkodowanych. Równolegle swoje talenty prezentowali wokaliści z Miejskiego Domu Kultury, a osoby którym nie udało się obejrzeć musicalu „My psy” w MDK, miały okazję zobaczyć go na dużej scenie.

Przez całe popołudnie wszyscy chętni korzystali ze stoisk przygotowanych np. przez Urząd Miejski w Turku, Miejską Bibliotekę Publiczną i Muzeum Miasta Turku, na których można było samodzielnie wykonać różne ozdoby lub obejrzeć film ze starymi zdjęciami Turku. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych proponowała spacer w alkogoglach, a Mleczarnia Turek częstowała swoimi specjałami. Wśród atrakcji były również stoiska gastronomiczne i wesołe miasteczko.

Rodziny miały okazję wziąć udział w wielu konkursach i zdobyć wspaniałe nagrody w tym choćby bon ufundowany przez Hurtownię Kredka. Z prezentów mogły się cieszyć również osoby, które wzięły udział w ankiecie przygotowanej przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Na zakończenie tej dwudniowej imprezy wystąpiły lokalne zespoły. Jako pierwsi na scenie wystąpili wokaliści z Miejskiego Domu Kultury – Tosia Zommer, Tosia Iglikowska oraz Martyna Radosz. Utwory, które każdemu przypadły do gustu zagrał zespół 3 po Trzy. Następnie na scenie powitaliśmy Paulę Biskup, Oskara Brzostowskiego oraz Miruna Chypś z zespołem Wieża Bajzel.

Źródło: iTurek / miastoturek.pl

 

Tuliszków: Kolejny rajd z cyklu "Kilka sołectw - j...
Wideo: Ekstremalny Husar Race ze szczepieniami i z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.