Konkurs butelkowy rozstrzygnięty

Konkurs Butelkowy

Sylwestrowy konkurs butelkowy jest już stałym elementem miejskiej zabawy w okolicach Nowego Roku. 17 stycznia 2020 r. o godzinie 15.00 w Urzędzie Miejskim w Turku zjawiło się trzydziestu laureatów, którym wręczono nagrody.

Główną nagrodę, czyli rower ufundowany przez Burmistrza Miasta Turek zdobyła Agnieszka Woźniak. Wśród innych nagród był drobny sprzęt AGD, artykuły gospodarstwa domowego oraz pozostałe upominki przekazane przez organizatorów konkursu: Miejski Dom Kultury, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. oraz sponsorów, sklepy: „Pinus”, Media Expert, Hurtowania Elektryczna - Sławomir Banasiak.

Aby wziąć udział w konkursie butelkowym wystarczyło w dniach od 31 grudnia 2019 r. od godz. 23:00 do 1 stycznia 2020 r. do godz. 2.00 wrzucić do oznakowanych pojemników stojących wokół Placu Wojska Polskiego szklaną butelkę po napoju, którym witano Nowy Rok. Do butelki należało włożyć kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu. Losowanie nagród przeprowadzone zostało 2 stycznia 2020 r. w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku.

W gronie zwycięzców znaleźli się mieszkańcy Turku i gminy Turek. Celem konkursu jest zwiększenie bezpieczeństwa poprzez utrzymanie porządku w miejscu zabawy.

źródło: miasto.turek.pl

Władysławów: Podsumowanie roku sportowego 2019 UKS...
Brudzew: Druhowie z Brudzynia podsumowali swoje os...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 10 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.