Konkurs Firma Roku 2018

Firma Roku

Turecka Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w XIX edycji konkursu ,,Firma Roku”. Konkurs ma na celu promowanie i nagradzanie wyróżniających się w regionie firm m.in. pod względem innowacyjności, unikalności, wskaźników zatrudnienia i sprzedaży oraz działalności ekologicznej i charytatywnej.

W tej edycji nagrodzimy jedną firmę z naszego powiatu, która w sposób szczególny wyróżniła się w roku 2018. Zgłoszone do konkursu firmy rywalizować będą o zaszczytny tytuł w ramach jednej kategorii otwartej, tj.: bez ograniczeń, co do wielkości zatrudnienia.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie naszego powiatu minimum 2 lata, licząc łącznie z okresem pracy zakładów pokoleń, bez względu na formę organizacyjno-prawną.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonywać mogą podmioty gospodarcze, instytucje, organizacje gospodarcze i samorządowe oraz osoby fizyczne.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 grudnia 2018 r. w siedzibie biura Tureckiej Izby Gospodarczej, ul. Kaliska 47, 62-700 Turek.

Koordynator projektu: Anna Goszczyk, tel.: 665 999 663,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz aplikacyjny dostępny jest również na naszej stronie internetowej: www.tig.turek.pl

Serdecznie zapraszam do udziału!

Prezes Tureckiej Izby Gospodarczej

Marek Sawicki

Tuliszków: Idą zmiany. Pierwsza sesja z nowym burm...
Grudzień w Kinie „Tur”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.