Konkurs „Krew darem życia” rozstrzygnięty. Wybrano najładniejsze prace

Konkurs PCPR

W środę, 1 grudnia rozstrzygnie konkurs plastyczny „Krew darem życia”. Przeznaczony był on dla wychowanków rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z terenu powiatu tureckiego.

Konkurs plastyczny zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, a patronatem objął go samorząd powiatu tureckiego oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu i Klub SHDK RP Górnik przy KWB Adamów S.A. w Turku. Celem było promowanie postawy honorowego krwiodawstwa. To ważne, ponieważ transfuzje krwi i produkty krwiopochodne co roku ratują życie milionom ludzi. Niestety tego bezcennego leku nie da się wyprodukować w laboratorium.

Dzieci i młodzież przygotowały łącznie 22 prace, które oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. Wybór tych najładniejszych był niezwykle trudny. Prace zostały ocenione przez przedstawicieli Powiatu Tureckiego, RCKiK w Kaliszu oraz Klubu SHDK RP Górnik w Turku.

Zdecydowano, że nagrody otrzymają:

I KATEGORIA 2-6 LAT – Piotr Drzycimski
II KATEGORIA 7-10 LAT – Jakub Rusek
III KATEGORIA – 11-14LAT – Mateusz Derendal
IV KATEGORIA – 15-17LAT – Natalia Wudarska

.
Ogólnopolski Turniej Shinkyokushinkai Karate w Poz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.