Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Końska dawka wrażeń na początek wakacji

Stajnia Roka

Ci, którzy wakacje rozpoczęli w Stajni Roka w Kowalach Księżych (gmina Turek) z pewnością nie żałowali. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich mnóstwo atrakcji i zabaw, a głównym punktem był wspaniały kadryl konny.

Stajnia Roka na stałe zapisała się już na nie tylko sportowej, ale i kulturalnej mapie powiatu tureckiego. To tu co roku organizowane są zawody jeździeckie, żywa szopka bożonarodzeniowa a wielu mieszkańców tych dużych i małych, profesjonalistów i amatorów szlifuje swoje umiejętności jeździeckie.

Nie mogło zatem zabraknąć atrakcji na powitanie wakacji. Pogodo rozpieszczała, a niespodzianek nie brakowało. Przygotowano różnego rodzaju zajęcia z końmi, gry i zabawy dla najmłodszych oraz przejażdżki na kucykach. Zwiedzający mogli obejrzeć zwierzęta w mini Zoo. Członkowie sekcji jeździeckiej przygotowali fantastyczne widowisko - pokaz kadryla konnego.Mało optymistyczne dane z powiatu i jeden ozdrowie...
O sytuacji epidemiologicznej w powiecie i I podsum...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.