Kto wybuduje bloki? Nikt nie złożył oferty na przetarg

mieszkania

Nikt nie złożył oferty na rozstrzygany14 kwietnia 2022 r. przetarg na wybór wykonawcy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na Os. Wyzwolenia. W związku z tym dzisiaj, tj. 27 kwietnia 2022 r. ogłoszony został drugi przetarg na tę inwestycję.

Miasto Turek ma otrzymać 9.599.200 zł z rządowego programu „Polski Ład”, jako dofinansowanie do budowy dwóch bloków z mieszkaniami komunalnymi. Szacowana wartość budowy określona została na 12.000.000 zł.

Dwa czterokondygnacyjne bloki mają powstać na Os. Wyzwolenia. Łącznie będą to 44 mieszkania, wśród nich cztery przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania mają mieć powierzchnię od ok. 36 m2 do ok. 67 m2. Wraz z blokami wybudowana zostanie infrastruktura towarzysząca (parkingi, plac zabaw) oraz zagospodarowany teren w zieleń i ławki. Budowa miałaby rozpocząć się w tym roku.

Niżej ogłoszenie o przetargu:

https://bip.miastoturek.pl/zamowienie/budowa-zespolu-dwoch-budynkow-mieszkalnych-wielorodzinnych-wraz-z-infrastruktura-towarzyszaca-n-1

źródło: miastoturek.pl

Uniejowska i Długa Wieś z dofinansowaniami z RFRD
Oddali blisko 21 litrów krwi

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 02 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.