Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Kuchnia – Studio Roku 2019”- tylko Drawer! Głosujemy!

Drawer Turek

Trwa prestiżowy konkurs „Kuchnia – Studio Roku 2019” na najlepsze realizacje wykonane przez studia kuchenne. Organizatorem przedsięwzięcia jest portal Mamkuchnie.pl. W konkursie udział wzięła między innymi firma Drawer z Turku, której projekty od lat cieszą się dużą popularnością.

Firma DRAWER PPHU powstała w 1992 roku. Dzięki tak długiemu funkcjonowaniu jest dobrze zorientowana w branży meblarskiej. Zakres jej usług jest szeroki, systematycznie dopasowywany do potrzeb klientów.

W swojej ofercie firma posiada między innymi handel meblami, akcesoriami i półproduktami meblowymi, surowcami, realizację indywidualnych zamówień na meble pokojowe, dziecięce, garderobiane, kuchenne, łazienkowe oraz biurowe, szkolne, przedszkolne, hotelowe, sklepowe, apteczne i wiele innych, a także realizację zamówień na komponenty mebli oraz surowce wstępnie obrobione – jako baza do dalszej produkcji. Dużym zadowoleniem klientów cieszy się produkcja mebli kuchennych i to właśnie jedno ze zrealizowanych przez firmę zamówień może wygrać konkurs.

Prosimy o oddanie głosu na firmę Drawer z Turku TUTAJ

Informujemy, że z jednego IP można oddać tylko jeden głos.

Głosy można oddawać do piątku 29 marca do godziny 23:59.

„Wiosna, ach, to ty…” w SP 5
Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.