Kurs Samoobrony „Bądź Bezpieczna” czas start!

Kurs Samoobrony

Dzielne i silne kobiety wzięły dzisiaj tj. 4 marca udział w pierwszych zajęciach Kursu Samoobrony „Bądź Bezpieczna”. Uczestniczki przedsięwzięcia przywitał doświadczony trener Dariusz Jasiakiewicz.

Oficjalne rozpoczęcie kursu oraz pierwsze zajęcia rozpoczęły się o godzinie 18.00 w Sali Karate Turek przy ul.Powstańców Wlkp.

Po kilku słowach wstępu uczestniczki rozpoczęły trening. Jednak to nie wszystko bowiem kurs obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne. Uczestniczki będą szkolić się pod okiem specjalistów do spraw przemocy czy ratowników medycznych. Instruktorami i nauczycielami są Dariusz Jasiakiewicz oraz Elżbieta Piąstka.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 18.00 i są dostępne za darmo dla wszystkich chętnych- można dołączyć w dowolnym momencie trwania kursu.

Organizatorami są Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku oraz Burmistrz Miasta Turku.
Zapraszamy.
 
Ksiądz spocznie wśród swoich parafian
Gm.Turek: Renault uderzył w płot

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.