Licealiści obdarowali potrzebujących, czyli wielki finał „Pogotowia Świętego Mikołaja”

Pogotowia Świętego Mikołaja

Podczas tegorocznej zbiórki „Pogotowie Świętego Mikołaja” turowianie udowodnili, że mają wielkie serca i udało się zebrać rekordową liczbę produktów. Trafiły one do paczek, które licealiści wręczyli najbardziej potrzebującym.

W auli Turkowskiego Liceum Ogólnokształcącego pojawiły się całe rodziny. Sztab odpowiedzialny za prowadzenie „Pogotowia Świętego Mikołaja” stanął na wysokości zadania i wyczarował dla gości prawdziwie bożonarodzeniową atmosferę. Licealiści zaprezentowali autorski program artystyczny, a najmłodszych włączyli do konkursów, gier i zabaw z nagrodami. Wszyscy doskonale się bawili, dając się porwać magii nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Przypomnijmy, że tegoroczna zbiórka okazała się rekordowa pod względem ilości zebranych produktów. Udało się zebrać aż 3 700 ton,, czyli o 1100 ton więcej niż rok temu.
Dobra: Najmłodsi przygotowywali świąteczne ozdoby
Przykona: Pary z gminy docenione za długoletnią mi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.