Malanów: Bus Nowej Piątki zawitał do Urzędu Gminy

Nowa Piątka

W całym kraju ruszyła kampania informacyjna rządowego programu # Nowa Piątka. Program zakłada wprowadzenie świadczeń 500+ na każde dziecko i emerytura+ (czyli tzw. trzynasta emerytura), obniżenie PIT z 18 do 17% wraz z podwyższeniem kosztów uzyskania przychodów, zerowy PIT dla osób pracujących do 26 roku życia a także przywrócenie połączeń autobusowych.

Z kampanią informacyjną do Urzędu Gminy w Malanowie przybyli przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. W ramach akcji mieszkańcy mogą zapoznać się z materiałami informacyjnymi dot. programu.

Do współpracy zostali zaproszeni również przedstawiciele ZUS-u. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się m.in. jak skorzystać z platformy usług elektronicznych ZUS.

Kampania potrwa do końca kwietnia. Urzędnicy mają odwiedzić wszystkie wielkopolskie gminy, 19 marca poza Malanowem bus dotrze również do Turku i Tuliszkowa.

Zmiana godzin pracy Wydziału Komunikacji i Wydział...
Wideo: Olimpijskie złoto dla Bartosza Sadkowskiego

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Marianna w czwartek, 21 marzec 2019 15:24

Kampania wyborcza PiS za pieniądze podatników. Tak się robi politykę i okrada Polaków w białych rękawiczkach...

Kampania wyborcza PiS za pieniądze podatników. Tak się robi politykę i okrada Polaków w białych rękawiczkach...
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.