Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało spotkanie dla swoich członków w dniu 22 stycznia 2019 r. w restauracji VENA.

Pani prezes Zofia Szczepaniak powitała członków stowarzyszenia oraz gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Ireneusz Augustyniak - wójt Gminy Malanów, pan Karol Płóciennik - przewodniczący Rady Gminy, pani Zofia Gruszczyńska – radna powiatowa, pani Małgorzata Przygońska – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie. Życzenia płynące zarówno od pani prezes jak i przybyłych gości skierowane pod adresem babć i dziadków zawierały wiele ciepłych słów: zdrowia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia, miłości oraz wsparcia od swoich najbliższych. Włodarze gminy na ręce pani prezes złożyli bukiet kwiatów.

W części artystycznej wystąpił zespół Kokardki działający przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie, prowadzony przez Martę Tomczyk – Groblica. Dzieci zaśpiewały kilka kolęd i piosenek, a na koniec usłyszeliśmy piękną piosenkę w wykonaniu pani Marty. Wykonawcy otrzymali gromkie brawa. W podziękowaniu artyści zostali obdarowani tabliczkami czekolady.

Następnie zaproszono zebranych na uroczysty poczęstunek i odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa, którą prowadził dj Karol. W czasie zabawy panowała bardzo miła i serdeczna atmosfera. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

źródło: malanow.pl

Dwa potrącenia w ciągu ostatnich dni. Jedna ofiara...
Taka przysięga raz na sto lat

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.