Malanów: Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów Odnowa

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów Odnowa

21 i 22 stycznia to szczególne dni w kalendarzu, bo dedykowane Babciom i Dziadkom, to dni kiedy wnuczęta w sposób szczególny okazują im swoją wdzięczność, miłość i przywiązanie.Święto to wspólnie celebrowali członkowie Stowarzyszenia Emerytów ODNOWA, które pod przewodnictwem Czesława Płóciennika rozpoczęło działalność od 6 stycznia 2020 roku.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wójt Ireneusz Augustyniak, przewodniczący Rady Gminy w Malanowie Karol Płóciennik i dyrektor CKiBP Małgorzata Przygońska, którzy pod adresem Babć i Dziadków skierowali wiele ciepłych słów. Życzyli aby ciepło rodzinne i szacunek towarzyszyły seniorom przez wszystkie dni w roku, bo jak najbardziej na to zasługują. Byli i są ostoją tradycji i wartości, drogowskazami dla swych dzieci i wnucząt, które niepewnie jeszcze stawiają pierwsze kroki na drodze życia. Życzyli aby upływający czas nie był ciężarem wieku, ale niósł wiele radości i był czasem realizacji pasji i zainteresowań.

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka został tradycyjnie zorganizowany w restauracji Hacjenda i był doskonałą okazją spotkani, rozmów i wspomnień w gronie znajomych czy przyjaciół, a także wspólnej zabawy z DJ Orczykowskim.

JC

Wynajmujesz mieszkanie? Pamiętaj o nowych terminac...
Tuliszków: Zapraszamy na Ferie z Judo

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.