Malanów: Kolejne drogi zostaną wyremontowane

Malanów

W dniu 16 lipca Wójt Gminy Malanów – Ireneusz Augustyniak wraz ze Skarbnik Gminy – Marzanną Szczap podpisali umowę na remont 2 dróg gminnych. Wykonawcą inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. w Kole.

Zakres planowanych prac obejmuje wykonanie nowych nakładek asfaltowych i poboczy z kruszywa łamanego. Wyremontowane zostaną droga w miejscowości Rachowa na odcinku 1,1 km oraz w miejscowości Grąbków na odcinku 0,378 km.

Koszt remontu drogi gminnej w miejscowości Rachowa wyniesie - 291 406,43 zł, natomiast remontu drogi w miejscowości Grąbków - 67 172,76 zł.

Wykonawca obowiązany jest do wykonania ww. prac w terminie 2 miesięcy od daty zawarcia umowy, więc już w drugiej połowie września prace remontowe powinny zostać zakończone.

Tym razem nadzór inwestorski pełnić będzie Hieronim Maciejewski, prowadzący działalność pod nazwą Projektowanie i Budowa Dróg.

źródło: malanow.pl


Władysławów: Już niebawem kolejna edycja Ekstremal...
Pierwsza pomoc, czyli zajęcia ze strażakiem w Hufc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.