Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Łukasz Nowak sekretarzem gminy. Mirosław Mękarski ponownie w turkowskim urzędzie

Mirosław Mękarski i Łukasz Nowak

Od początku marca Mirosław Mękarski nie pełni już funkcji sekretarza gminy Malanów. Niniejsze stanowisko w chwili obecnej piastuje długoletni pracownik Urzędu Gminy Łukasz Nowak.

-Decyzja zamierzona była od początku. Jest to swego rodzaju pokłosie kampanii wyborczej, bo wielu mieszkańców sugerowało, że powinienem zmienić między innymi sekretarza, czy zastępcę wójta. Podczas kampanii wyborczej odwiedzałem ludzi i wielu właśnie o tym wspominało. Stąd taka decyzja. Było to kwestia czasu- informuje wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak.

Sekretarzem gminy od 1 marca jest Łukasz Nowak, który do tej pory pełnił między innymi funkcję kierownika Referatu Organizacyjnego oraz Referatu Rozwoju i Spraw Społecznych.

Umowa z Mirosławem Mękarskim rozwiązana została za porozumieniem stron, a pracownicy Urzędu Gminy podziękowali za dotychczasową współprace. Należy również nadmienić, że byłego sekretarza będzie można obecnie spotkać w Wydziale Oświaty w Starostwie Powiatowym w Turku.
Nauczyciele w Turku przyłączą się do ogólnopolskie...
Brudzew: Przedszkolaki recytowały poezje w Bibliot...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.