Malanów: Mieszkańcy ulicy Wesołej korzystają już z nowej drogi

Ulica Wesoła

27 listopada br. odbył się odbiór inwestycji pn „Budowa ulicy Wesołej w Malanowie wraz z odwodnieniem”. Wykonawcą robót, było Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych z Turku. Przebudowa drogi objęła 2.040 m2 nawierzchni.

Dotychczasową żwirową drogę zastąpiła kostka brukowa. Szerokość ulicy wynosi 10 m w tym szerokość samej jezdni to 5 m. Po obu stronach drogi wyznaczono chodniki. W ramach inwestycji wykonano również oznakowanie pionowe. Całkowity koszt zadania wyniósł 416.926,04 zł. Do budowy wspomnianej drogi Gmina Malanów pozyskała środki finansowe pochodzące z budżetu państwa w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Dofinansowanie wyniosło 206.984,56 zł.

źródło: malanow.pl

Polish Fighter Cup
Dobra: Nie żyje Barbara Piotrowska-Torzewska. Sołt...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Zawodnik w poniedziałek, 30 listopad 2020 11:15

Dajcie zdjęcia ul. Krótkiej i Różanej.
Od wielu lat dziura przy dziurze, można nogi powykręcać, tylko przed procesją ekipa przydepta łopatę asfaltu w najgłębsze, ksiądz przejdzie dziura już władzy nie przeszkadza.
Miał być wymieniany wodociąg a po tym naprawiona ulica. Przez cały rok UG wraz z ekipą z PGK zdołała na kilka tygodni rozkopać skrzyżowanie i wymienić wodociąg na odcinku dwóch posesji – łącznie ogromny sukces 40m!
Nie wkurzajcie lepiej mieszkańców tą żenującą propagandą, bo się niedobrze robi. Gospodarza nie ma tu od lat.

Dajcie zdjęcia ul. Krótkiej i Różanej. Od wielu lat dziura przy dziurze, można nogi powykręcać, tylko przed procesją ekipa przydepta łopatę asfaltu w najgłębsze, ksiądz przejdzie dziura już władzy nie przeszkadza. Miał być wymieniany wodociąg a po tym naprawiona ulica. Przez cały rok UG wraz z ekipą z PGK zdołała na kilka tygodni rozkopać skrzyżowanie i wymienić wodociąg na odcinku dwóch posesji – łącznie ogromny sukces 40m! Nie wkurzajcie lepiej mieszkańców tą żenującą propagandą, bo się niedobrze robi. Gospodarza nie ma tu od lat.
Gość - mieszkaniec w poniedziałek, 30 listopad 2020 10:19

no potrzeba byla kostke klasc jakby nie mozna bylo asfaltu zalac, taniej by wynioslo byc moze i szybciej, a na inne wazne rzecczy w gminie to nie ma , stawiszynska juz paru lat prosi o remont i nic w tej sprawie ,

no potrzeba byla kostke klasc jakby nie mozna bylo asfaltu zalac, taniej by wynioslo byc moze i szybciej, a na inne wazne rzecczy w gminie to nie ma , stawiszynska juz paru lat prosi o remont i nic w tej sprawie ,
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.