Malanów: Orkiestrowy tort podzielony

WOŚP Malanów

Wichura nie przeszkodziła Wielkiej Orkiestrze Świątecznej pomocy i chociaż plany na plenerowe imprezy trzeba było zmienić, to w Malanowie chętnych do wsparcia zbiórki nie brakowało. Jedną z głównych atrakcji był orkiestrowy tort.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc ten szczytny cel już wcześniej przekazywali na kiermasz gadżety, rękodzieło, wypieki czy upominki. Wśród wystawionych przedmiotów znalazł się parasol od firmy Sun Garden, koszulka Pol'and'rock Festival Polan, breloki, czapki, a nawet biżuteria.

Jedną z głównych atrakcji był jednak słusznych rozmiarów tort w kształcie serca, którym wszystkich chętnych częstowali wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak oraz przewodniczący rady gminy Karol Płóciennik.


Udany 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pom...
Zerwane dachy, połamane drzewa i brak prądu. Niż N...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.