Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Przy gminnym przedszkolu powstanie nowy plac zabaw

Malanów

Nowy i kolorowy plac zabaw powstanie przy ul. Szkolnej w Malanowie czyli przy obecnym budynku przedszkola. Umowę w tej sprawie podpisano w środę 24 maja br. Wykonawcą zadania będzie firma Grupa Hydro sp. z o.o. sp.k. z Mosiny. Z nowego obiektu najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli korzystać od nowego roku szkolnego. Wykonawca na zakończenie prac ma czas do 30 sierpnia br. Wartość umowy to 234.079,61 zł.

Plac zabaw zostanie wyposażony w antypoślizgową i amortyzującą upadki nawierzchnię z granulatu gumowego. Na placu pojawią się: auto sprężynowiec, karuzela, podwójna ślizgawka, zestaw dwuwieżowy z mostkiem, podwójna huśtawka wagowa. Oprócz tego zaplanowano kosz na śmieci, ławki oraz tablicę informacyjną.

Inwestycja otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 114.259,00 zł ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej”. Funkcję inspektora nadzoru, pełnić będzie p. Adam Jacaszek.

źródło: malanow.pl

Job shadowing Rimini - w poszukiwaniu inspiracji k...
Strażak z Turku wbiegł na Monte Cassino

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.