Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Radni dołożyli do systemu śmieciowego

wheelie-bin-2270582_1920
Rosnący koszt gospodarowania odpadami komunalnymi to zmora samorządów. Po przetargach zwykle okazuje się, że zabezpieczone środki są niewystarczające i trzeba wprowadzać zmiany w budżecie. Tak też było podczas przeprowadzonej w środę, 10 czerwca sesji rady gminy w Malanowie. 
 
Jak wskazywała pani skarbnik po rozstrzygnięciu przetargu okazało się, że kwota przewidziana na ten cel w budżecie samorządu jest niewystarczająca. Umowa z wykonawcą obejmować będzie okres od 1 lipca tego roku do kończą czerwca roku 2021. Trzeba więc było dołożyć 110 tys. Cała wartość zadania wyniesie 1 190 000 zł i jak podkreślono, jest to kwota wyższa niż planowano. Niestety wprowadzona korekta nie sprawi, że system będzie się bilansować. Różnica wyniesie ponad 414 tys. zł. 
 
Radni zaproponowane zmiany przyjęli jednogłośnie.
Władysławów: Boże Ciało w parafii NNMP w Wyszynie
Spycimierz: Kwiatowy dywan powstał wokół kościoła

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.