Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Radni i sołtysi podzielili się opłatkiem

Sesja Rady Gminy w Malanowie

Podczas dzisiejszej (20 grudnia) sesji Rady Gminy Malanów nie tylko podjęto ważne decyzje dotyczące przyszłorocznego budżetu, ale również obecni złożyli sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia złożył obecnym przewodniczący gminy Malanów Karol Płóciennik.

-Życzę państwu przede wszystkim wesołych świąt. Niech kolejny rok nie był gorszy od poprzedniego. Państwu radnym i sobie życzę, abyśmy podejmowali tylko te dobre decyzje. Jeszcze raz życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i pomyślności, mało troski i wiele radości.

Wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak przyłączył się do słów poprzednika i życzył wszystkim szczęśliwych świąt gronie rodzinnym.

-Są to święta religijne, dlatego chciałbym państwu życzyć, abyście w gronie najbliższych, w gronie rodzinnym spotkać się, zatrzymać w tym pędzie i biegu codziennych spraw. W roku przyszłym natomiast chcę życzyć wam wszystkim spełnienia marzeń, ale przede wszystkim zdrowia, kreatywnych pomysłów, które będziemy się starali z pomocą państwa realizować. Jeszcze raz wesołych świąt i wszystkiego najlepszego.

Po wspólnej modlitwie radni, sołtysi oraz pracownicy urzędu podzielili się opłatkiem i życzyli wszystkiego, co najpiękniejsze w te Święta Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
 
Malanów: „Celestyna” i „Bartek” dumą mieszkańców g...
Gm. Turek: Gwiazdkowy prezent od radnych dla wójta...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.