Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Radni nie sprzeciwili się nocnej sprzedaży alkoholu

alkohol

Wśród projektów uchwał przygotowanych na ostatnią sesję rady gminy Malanów znalazła się uchwała wprowadzająca nocny zakaz sprzedaży alkoholu. Większość radnych była jednak przeciwna jego wprowadzeniu.

W uzasadnieniu do projektu uchwały argumentowano, że funkcjonujące na terenie gminy, a szczególnie samego Malanowa, sklepy prowadzące nocną sprzedaż napojów alkoholowych są szczególnie uciążliwe ze względu na ich duże nasycenie i znaczną liczbę osób dokonujących zakupów napojów alkoholowych w tych sklepach. Alkohol zakupiony w sklepach w godzinach nocnych jest nagminnie sprzedawany w miejscach publicznych, gdzie dochodzi do częstych przypadków zakłóceń porządku publicznego.

Za wprowadzeniem zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w godz. Od 23.00 do 6.00 byli Ilona Izydorczyk, Dorota Kubiak-Tutak, Sławomir Ogrodowczyk, a także Arkadiusz Wszędybył. Przeciw zagłosowało ośmioro radnych - Józef Dzięcioł, Jerzy Frątczak, Grażyna Harasna, Maria Knop, Grzegorz Krajewski, Karol Płóciennik, Kamil Strzelczyk oraz Łukasz Włodarczyk. Od głosu wstrzymała się Małgorzata Lament.

Dobra: Remont drogi i naprawa dachu, czyli gdzie u...
Tuliszków: Pożar budynku mieszkalnego na Marii Skł...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.