Malanów: Smakowicie i radośnie w Bibiannie

Bibianna

Spragnieni zabawy mieszkańcy Bibianny i okolic licznie przybyli na festyn, który odbył się w niedzielę, 14 sierpnia. Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji. Największym powodzeniem cieszyła się jednak loteria fantowa.

Długa kolejka czekała przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Bibiannie, by móc odebrać los i wygrać nagrodę.
Na dzieci czekały dmuchane place zabaw oraz animacje, natomiast dla miłośników sportu tego dnia zorganizowano turniej piłki siatkowej plażowej. Nie zabrakło również przejażdżek bryczką oraz strzelania paintball medal od color.

Koło Gospodyń Wiejskich z Bibianny serwowało pyszne kopytka z kapustą, chleb ze smalcem, twarożkiem oraz szynką. Dostępne było również stoisko z łakociami. Chętni mieli okazję skosztować ciast czy napić się ciepłej herbaty i kawy. Wiele osób skusiło się także na przysmaki z grilla.

Podczas wydarzenia znalazło się coś dla miłośników motoryzacji. Stare pojazdy sprowadzone przez członków Automobil Klub Turek nadały imprezie wyjątkowego klimatu.

Organizatorami festynu byli OSP Bibianna oraz KGW w Bibiannie.
Dobra: Dziękczynienie za rolniczy trud, czyli trad...
Sprawność, skoczność, siła. Runmageddon Kids czas ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.