Malanów: Sport, koncerty, licytacje - z sercem na rzecz WOŚP

WOŚP Malanów 2020

Wolontariusze z gminy Malanów kwestowali od samego rana. Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy można było wspierać jednak nie tylko poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek wolontariuszy. Dla mieszkańców przygotowano licytacje oraz Otwarty Turniej Piłki Siatkowej.

Granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Malanowie rozpoczęło się już rankiem. Na ulicach kwestowali wolontariusze z Malanowa, ale też m.in. z Dziadowic oraz Przespolewa. Na terenie malanowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystartował też Otwarty Turniej Piłki Siatkowej. Stawką w tych rozgrywkach był puchar wójta gminy Malanów.

Pieniądze dla Orkiestry zbierano także podczas popołudniowych wydarzeń, których gospodarzem było Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie. Tam można było wysłuchać występów lokalnych artystów oraz wylicytować przekazane gadżety. A tych było całe mnóstwo - m.in. akcesoria i koszulki z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też piłki, parasole, kubki, kolacja dla dwóch osób, zaproszenie na bal sylwestrowy i przegląd techniczny samochodu osobowego. Mieszkańcy gminy Malanów udowodnili, że mają hojne serca i chętnie wspierali zbiórkę, która w tym roku przeznaczona jest na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Tuliszków: Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej ...
Władysławów: Koncert Noworoczny i rekordowa zbiórk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.