Malanów: Spotkanie z sołtysami

Spotkanie z sołtysami

W środowe popołudnie 11 marca br. w Urzędzie Gminy w Malanowie odbyło się spotkanie Sołtysów z przedstawicielami samorządu gminnego – Wójtem, Sekretarzem Gminy oraz pracownikami.

Na początku spotkania Wójt złożył życzenia i wręczył kwiaty paniom Sołtyskom z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy sołtysi otrzymali z rąk Wójta okolicznościowe listy gratulacyjne z racji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa.

Sołtysi otrzymali kurendy i informacje związane z koronawirusem oraz funkcjonowaniem Ośrodka Zdrowia w Malanowie które powieszą na tablicach sołeckich oraz przekażą mieszkańcom swoich sołectw.

Podczas spotkania poruszone zostały także inne tematy, w tym dot. szkód w uprawach spowodowanych przez zwierzynę leśną, zmian organizacyjnych w przekazywaniu kurend oraz realizacji funduszu sołeckiego. Nie zabrakło również spraw związanych z bieżącym utrzymaniem dróg oraz realizacją inwestycji m.in. projektu dot. fotowoltaiki oraz prac w świetlicy w Celestynach.

Sołtysom przekazano również informację o planowanych konkursach dla organizacji pozarządowych oraz możliwości zgłaszania Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym pn. "Bitwa Regionów".

DM

Tuliszków: Ogólnopolski Dzień Sołtysa
Komunikat dla wszystkich wezwanych na kwalifikację...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.