Malanów: Tragiczny finał poszukiwań 67-latka. Zaginiony mężczyzna nie żyje

Malanów: Tragiczny finał poszukiwań 67-latka. Zaginiony mężczyzna nie żyje
W piątkowy wieczór (20 stycznia) służby ratunkowe otrzymały informację o zaginięciu mieszkańca gminy Malanów. Poszukiwania kontynuowano w sobotni poranek. Niestety, policjanci odnaleźli ciało 67-latka. 
 
 
Informację o zaginionym mężczyźnie służby ratunkowe otrzymały w piątek, krótko przed godz. 21.00. Przez blisko cztery godziny druhowie z Kotwasic, Malanowa, Bibianny i strażacy z PSP Turek, wspierani przez policję prowadzili poszukiwania, jednak nie przyniosły one rezultatu i zdecydowano o przerwaniu akcji.
 
Działania wznowiono w sobotni poranek. Zaangażowano jednostki z Kotwasic, Malanowa, Feliksowa, Grąbkowa, Miłaczew, Bibianny, zastęp PSP Turek oraz policję. Mężczyznę odnaleziono, jednak 67-latek nie dawał oznak życia. 

Na tę chwilę trwają czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Turku mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.
 
Fot. OSP Kotwasice 
78 lat temu Armia Czerwona wkroczyła do miasta. Uc...
Alert IMGW. Intensywne opady śniegu całym regionie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.