Malanów: Trwa przebudowa drogi Kotwasice - Zygmuntówek

Przebudowa Drogi gmina Malanów

Rozpoczęła się kolejna drogowa inwestycja w gminie Malanów. Mowa o zadaniu pn: „Przebudowa drogi Kotwasice-Zygmuntówek”. Przypomnijmy, że umowa na realizację ww. działania została podpisana 13 października br. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Koła.

Już wkrótce żwirową drogę zastąpi asfaltowa nawierzchnia o długości 990m (od skrzyżowania przy świetlicy wiejskiej w Kotwasicach w kierunku m. Zygmuntówek) i szerokości 4m. W planach jest odmulenie rowu, ustawienie oznakowania oraz wykonanie zjazdów. Powyższa inwestycja zostanie sfinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wartość prac budowlanych zgodnie z umową wyniesie 525.453,34 zł. Wykonawca na wykonanie powierzonych zadań ma czas do końca listopada br.

źródło: malanow.pl

Kawęczyn: Konkurs fotograficzny „Moja Gmina w obie...
Brudzew: W kościele pojawił się nowy święty

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Banaś w poniedziałek, 16 listopada 2020 10:57

A była taka fajna droga...
komu to przeszkadzało, po co, dla kogo?
4m - czyli znów zjeżdżamy do na pobocze przy wymijaniu?

A była taka fajna droga... komu to przeszkadzało, po co, dla kogo? 4m - czyli znów zjeżdżamy do na pobocze przy wymijaniu?
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.