Malanów: Umowa na dowóz uczniów do szkół i przedszkola podpisana

Malanów

Mimo trwających jeszcze wakacji, malanowski samorząd przygotowuje się już do kolejnego roku szkolnego. Jednym z takich zadań jest zapewnienie uczniom z terenu gminy Malanów dowozów do szkół i przedszkoli. W czwartek 23 lipca Wójt Gminy Malanów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy podpisał umowę na realizację zadania pn. „świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w roku szkolnym 2020/2021 w formie zakupu biletów miesięcznych”.

Zadanie polega naświadczeniu usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w formie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2020/2021, w okresie od 01.09.2020 r. do 25.06.2021 r., od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii szkolnych, wakacji oraz innych dni ustawowo wolnych od nauki. Docelowo dowozami i odwozami objętych będzie niemal 400 uczniów ze wszystkich palcówek oświatowych z terenu naszej gminy. Opiekę uczniom w casie transportu zapewni wykonawca usługi.

Przewóz uczniów w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będzie według ustalonego harmonogramu. Uczniowie odbierani będą z wyznaczonych miejsc przystankowych w poszczególnych miejscowościach.

W nadchodzącym roku szkolnym zadanie będzie realizowane przez firmę: Transport osobowy Jacek Olszewski z siedzibą w m. Osuchów gm. Koźminek.

Przewoźnik, który został wyłoniony w wyniku przetargu nieograniczonego zaoferował, kwotę 210 tys. za organizację dowozu dzieci w całym okresie obowiązywania umowy.

źródło: malanow.pl


Wakacje z karate. Zapraszamy!
Kawęczyn: Nowy chodnik dla mieszkańców, a dla stra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.