Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Umowa na dowóz uczniów do szkół i przedszkola podpisana

Malanów

W czwartek 8 grudnia br. Wójt Gminy Malanów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy podpisał umowę na realizację zadania pn. „Świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w okresie styczeń 2023 - grudzień 2023 w formie zakupu biletów miesięcznych”.

Zadanie będzie realizowane w okresie od 02.01.2023 r. do 22.12.2023 r., od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii szkolnych, wakacji oraz innych dni ustawowo wolnych od nauki. Docelowo dowozami i odwozami objętych będzie ponad 320 uczniów ze wszystkich palcówek oświatowych z terenu naszej gminy. Opiekę uczniom w czasie transportu zapewni wykonawca usługi.

Przewóz uczniów w roku 2023 odbywać się będzie według ustalonego harmonogramu. Uczniowie odbierani będą z wyznaczonych miejsc przystankowych w poszczególnych miejscowościach.

W nadchodzącym roku dowozy i odwozy będą realizowane przez firmę: Transport osobowy Konrad Lisiński.

Przewoźnik, który został wyłoniony w wyniku przetargu, zaoferował, kwotę 330 tys. za organizację dowozu dzieci w całym okresie obowiązywania umowy.

źródło: malanow.pl

Ruszyła Sztafeta Betlejemskiego Światła Pokoju
Budowa dróg na osiedlu Leśna

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.