Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Umowa na nowy sprzęt dla OSP podpisana

Malanów

W dniu 6 października br. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie podpisał umowę na dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Otrzymana dotacja pomoże w zakupie sprzętu i wyposażenia niezbędnego do działań malanowskich strażaków. Nowy sprzęt wzmocni siłę jednostki, a tym samym poprawi poziom bezpieczeństwa mieszkańców gminy Malanów.

OSP Malanów otrzymało dofinansowanie w kwocie 20.000,00 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu i wyposażenia, które usprawni działania wykonywane przez jednostkę. Kupione zostały m.in. ubrania specjalne FHR 008, hełmy strażackie Dragon HT05, buty specjale, prądownica 52 Turbo, rękawice strażackie FIRE-MAX II, mostek przejazdowy 2x75, pilarka spalinowa STIHL.

Celem programu stworzonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest podniesienie gotowości bojowej lokalnych służb ratowniczych. Doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych pomoże w likwidacji skutków katastrof naturalnych, ekstremalnych zjawisk atmosferycznych oraz awarii technicznych.

źródło: malanow.pl

Tuliszków: Uroczyste podniesienie flagi biało- cze...
Władysławów: Dzień Eksperymentu w Kunach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.