Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: „Wiem o tym, że moje zadanie jest trudne…., czyli wójt Ireneusz Augustyniak rozpoczyna kadencję

Ireneusz Augustyniak

Podczas pierwszej w tej kadencji sesji Rady Gminy Malanów, która odbyła się 20 listopada dokonano wyboru nowego przewodniczącego. Wyborcom oraz wszystkim bliskim osobom podziękował nowy wójt gminy Ireneusz Augustyniak.

Radni, którzy pracować będą przez następne pięć lat dla dobra mieszkańców otrzymali okolicznościowe zaświadczenia oraz złożyli ślubowanie.

Mieszkańcy zadecydowali, że wójtem gminy Malanów zostanie Ireneusz Augustyniak. Podziękował on wszystkim, którzy oddali na niego głos w wyborach oraz tym, którzy w nich uczestniczyli.

-Przed nami nowe wyzwania. Kolejna, tym razem pięcioletnia kadencja. Na jej początku chciałbym podziękować Radzie Gminy poprzedniej kadencji i byłemu już wójtowi Sławomirowi Prentczyńskiemu za to, że działali na rzecz gminy w ciągu ostatnich czterech lat. Ale wola mieszkańców wyrażona w wyborach, nakazująca zmiany zobowiązuje. Dlatego chciałbym na początku obieca, że uczynię wszystko, aby urząd wójta gminy Malanów sprawować sumiennie i rzetelnie, a powierzonego mi zaufania nie zawieść. Wiem o tym, że moje zadanie trudne, ale postaram się podołać temu zadaniu- mówił Ireneusz Augustyniak.

Nowemu wójtowi sukcesu pogratulowali radni, przedstawiciele placówek oświatowych i wielu instytucji. Życzenia Ireneuszowi Augustyniakowi złożył również poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, który jak powiedział droga do objęcia stanowiska wójta łatwa nie była, jednak udało się zrealizować zamierzenia.

Ważnym punktem obrad było wybranie przewodniczącego, którym został Płóciennik Karol uzyskując poparcie 12 radnych.

Komisja skrutacyjna Arkadiusz Wszędybył- przewodniczący, Małgorzata Lament, Łukasz Włodarczyk ogłosiła, że wiceprzewodniczącym został Frątczak Jerzy Marian, który otrzymał 14 głosów.
 
Brudzew: „Dalej będziemy kontynuować to, co rozpoc...
Kawęczyn: Wójt i radni oficjalnie rozpoczęli kaden...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.