Malanów: Wybrali najpiękniejsze posesje

Konkurs na najpiękniejszą posesje w gminie Malanow
Pięć posesji z gminy Malanów rywalizowało o tytuł najpiękniejszej. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny, a zadanie okazało się dla komisji konkursowej nie lada wyzwaniem, ponieważ każda z posesji wyglądała równie pięknie.
 
 
 
Komisja zwracała uwagę na panujący porządek. Zadbane zabudowania, ogrodzenia, wyznaczone i estetyczne zakątki do przechowywania odpadów, a do tego wszystkiego kwiaty, strzyżone rośliny i mała architektura ogrodowa, tam taras jak z bajki a gdzie indziej altana i grill z wędzarnią a wszystko w tak przyjemnej kompozycji, że żal było iść dalej. Wszystko świadczyło o niezwykłej kreatywności mieszkańców. U większości kandydatów nie zabrakło również miejsca na warzywniki oraz co najmniej namiastki sadu. 
 
Po burzliwych obradach zdecydowano, że zwycięzcami konkursu powinni zostać państwo Krystyna i Krzysztof Markiewiczowie z Malanowa i to do nich powędrowała główna nagroda.
Tuliszków: Zaszczep się i zdobądź nagrodę w gminny...
Malanów: Radni przyjęli zmiany w budżecie i przeka...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Adam w środa, 25 sierpnia 2021 23:44

Te konkursy są dla bardzo bogatych.
Jak się czują biedni (czyli większość) oglądając te zdjęcia??
Kto ogłosił ten konkurs i czy o tym pomyślał??

Te konkursy są dla bardzo bogatych. Jak się czują biedni (czyli większość) oglądając te zdjęcia?? Kto ogłosił ten konkurs i czy o tym pomyślał??
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.