Malanów: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla PSP Turek coraz bliżej

Samochód dla PSP Turek

Kolejny samorząd przyczynił się do zakupu nowego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Czek o wartości 30 tys.zł na ręce komendanta Piotra Pietruchy przekazano podczas sesji rady gminy Malanów.

W spotkaniu, które odbyło się 21 lutego uczestniczyli między innymi Komendant Powiatowy PSP w Turku kpt. Piotr Pietrucha oraz p.o. zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Turku mł.bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz.

Goście odebrali czek na zakup samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem na cztery koła.

Jak powiedział Komendant PSP kpt.Piotr Pietrucha zakup z całą pewnością przyczyni się do jeszcze większej skuteczności oraz zwiększy potencjał straży.

Należy nadmienić, że na zakup nowego samochodu ratowniczo- gaśniczego pieniądze przeznaczyli między innymi gmina Turek (50 tys.zł) oraz gmina Przykona (50 tys.zł).
 
Przykona: Dziesięć procent dla sołtysów
Jak dobrze jest pomagać i dzielić się krwią

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.