Mały gest, wielka radość. Zbiórka zabawek w MOPS

Zabawki

„Podarujmy dzieciom święta” to akcja, którą już po raz trzeci organizują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ideą jest zbiórka zabawek i artykułów, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom.

Niepotrzebne zabawki nie muszą kurzyć się w kącie. Rzeczy mogą dostać drugie życie i - co najważniejsze - wciąż cieszyć najmłodszych. Celem akcji organizowanej z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach, jest niesienie pomocy i radości dzieciom z terenu Turku. Nawet najdrobniejszy gest może sprawić im ogromną radość.

Zbiórka rozpocznie się 22 listopada i potrwa do 10 grudnia. Zabawki, ale też słodycze czy artykuły szkolne oraz książki można będzie w tym czasie przekazywać do siedziby MOPS przy ul. Konińskiej 4 w godzinach od 7.15 do 15.00.

Prosimy o przekazywanie w dobrym i kompletnym stanie zapakowanych zabawek.

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Wolont...
Trzech pijanych kierowców straciło prawa jazdy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.