Marcin Kałużny Misterem Polski 2018? Zapraszamy do głosowania!

Marcin Kałużny

Marcin Kałużny to turowianin, który już niebawem zawalczy o tytuł Mistera Polski 2018. Gala finałowa odbędzie się 9 stycznia w Teatrze Capitol w Warszawie.

-Czas ucieka bardzo szybko i nawet nie zauważyłem jak minęło kilka miesięcy od kiedy podjąłem spontanicznie decyzję o udziale w castingu Mister Polski 2018.
Jednak nie podjąłem tej decyzji sam. To głównie dzięki przyjaciołom i mojej wspaniałej dziewczynie którzy zachęcali mnie i motywowali do tego bym spróbował. Jadąc na eliminacje do Łodzi nie miałem żadnych oczekiwań, jednak słysząc werdykt że, dostałem się do półfinału a później finału czułem się ogromnie zmotywowany i wiedziałem że, zrobię wszystko by wypaść jak najlepiej i nie zawieźć najbliższych a także godnie reprezentować swoje rodzinne miasto. W czerwcu rozpoczęła się dla mnie ta wspaniała przygoda, która swój finał ma 9 stycznia w teatrze Capitol w Warszawie. To bardzo gorący okres w moim życiu, który poza realizacją swoich marzeń i zdobywaniem nowych doświadczeń pozwolił mi bardziej uwierzyć w siebie i nie poddawać się bez walki. Dostałem szansę wchodząc do finałowej 17-stki i udowodnię, że nie jestem tam przypadkiem. Udział w tym konkursie poza wspaniałymi przeżyciami które w głowie zostaną na całe życie i szansą poznania wielu wspaniałych ludzi dał mi także dużą dawkę pewności siebie która pozwoliła mi wyjść z własnego cienia. Jestem doskonałym przykładem, że pochodzenie z małego miasta czy prowincji w niczym nie ogranicza. Jeśli ma się ambicje, cel i marzenia jedyne ograniczenia jakie istnieją to te w naszej głowie. Jednak najważniejszą rzeczą jaką udowodnił mi udział w tej przygodzie to ogromne wsparcie jakie otrzymałem od was. Dzięki waszym głosom, wiadomościom czy komentarzom zrozumiałem jak wiele ludzi mnie wspiera i pomaga.
Moje marzenie o tytule najprzystojniejszego Polaka może się spełnić dzięki wam- mówi Marcin Kałużny.

Aby wesprzeć turkowianina wystarczy, że znajdziecie chwilkę i wyślecie SMS o treści: MISTER. 7 na numer 7168. Koszt takiego smsa to 1,23 zł z VAT.

A my już teraz zapraszamy do obejrzenia wspaniałej gali, która odbędzie się 9 stycznia 2019 w Teatrze Capitol w Warszawie.

Fot.Karolina Pakuła

Przykona: Sprawnie i merytorycznie, czyli kolejna ...
Nieletnia bez uprawnień kierowała samochodem i prz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.