Marka Profim z nową dyrektorką kreatywną

Maja Ganszyniec

Maja Ganszyniec - absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art oraz krakowskiej ASP została nową dyrektorką kreatywną w firmie Profim.

Dyrektorka kreatywna w turkowskiej firmie odpowiedzialna jest za realizowanie nowej strategii oraz za spójność portfolio produktów marki Profim. Maja Ganszyniec objęła stanowisko z początkiem marca, ale z firmą związana jest już od ponad roku. Początkowo współpraca dotyczyła tworzenia nowej strategii dla marki Profim. Po pożarze, do którego doszło w ubiegłym roku, firma postanowiła otworzyć się na nowe możliwość, odświeżyć portfolio i wprowadzić znany w obszarze produkcji oraz zrównoważonego rozwoju.

Dyrektorka kreatywna w firmie Profim to założycielka marki Nurt. Wcześniej współpracowała z wieloma firmami meblowymi nie tylko w kraju, ale też za granicą. W roku 2018 została wyróżniona nagrodą Projektanta Roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

fot. Tomasz Kuczma

Komunikat Gminy Turek
Albertiana 2020: Sukces uczniów Specjalnego Ośrod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.