Miasto daje 50 tys. zł dla szpitala

szpital-Kopiowanie

Burmistrz Romuald Antosik podjął decyzję o przekazaniu 50 000 zł na wsparcie szpitala powiatowego w Turku, w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Szpital w Turku potrzebuje wsparcia w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. Stąd decyzja o przekazaniu przez Miasto Turek dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku sumy 50 0000 zł. Kwota ta ma być przeznaczona na zakup środków ochrony, takich jak maseczki, rękawiczki, specjalistyczne ubrania medyczne, środki do dezynfekcji oraz inny sprzęt, potrzebny do zabezpieczenia pracowników szpitala. O tym, co dokładnie, w jakich ilościach i gdzie zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.

Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Miasta Turek, pracownicy szpitala będą mogli czuć się bezpieczniej, pełniąc swoje codzienne, w tym okresie szczególnie trudne obowiązki.

O tym, co dokładnie i w jakich ilościach zostanie zakupione, zdecyduje Dyrekcja Szpitala. Miasto pokryje koszty zakupów do 50.000 zł.
Malanów: Od września nie będzie podstawówki w Kotw...
Turkowscy przedsiębiorcy proszą władze miast i gmi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.