Miasto Turek na targach "Nowa Energia w Regionie"

Targi Miasto Turek

W dniach 24-25 sierpnia 2021 roku w Koninie odbyły się Targi Odnawialnych Źródeł Energii pn. „Nowa Energia w Regionie”, w których wzięli udział przedstawiciele Miasta Turek.

Na miejskim stoisku prezentowana była oferta dla przedsiębiorców tj. tereny w Tureckiej Strefie Inwestycyjnej, wynajem pomieszczeń dla firm i usługi świadczone w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości. W drugim dniu targów, ta oferta została zaprezentowana szerszemu gronu odbiorców, podczas szczegółowej prezentacji kierowanej do przedsiębiorców i zaproszonych gości.

Targi odbyły się w ramach projektu „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” współfinansowanego z WRPO na lata 2014-2020, który realizują wspólnie Miasto Konin i Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie.

Wielkopolska Dolina Energii to obszar tworzony przez pięć powiatów: koniński i Miasto Konin, kolski, turecki i słupecki, czyli regiony wchodzące w proces transformacji energetycznej.

źródło: miastoturek.pl


Prinart - wyjątkowe nadruki skrojone na miarę
8 września rusza przebudowa ul. Żwirki i Wigury

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.