Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Mieszkańcy Turku dla mnie byli, są i będą najważniejsi”, czyli kolejna kadencja burmistrza Antosika rozpoczęta

Romuald Antosik

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Turku odbyła się dzisiaj, tj. 19 listopada w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Były kwiaty, podziękowania oraz wzruszenie. Nie zabrakło również nowych radnych, którzy wspólnie z pozostałymi złożyli przysięgę.

Kolejnych pięciu lat na stanowisku burmistrza pogratulowali Romualdowi Antosikowi nowy starosta turecki Dariusz Kałużny, poseł Ryszard Bartosik oraz poseł Tomasz Nowak.

-Szanowny panie burmistrzu, serdecznie gratuluję objęcia ponownie stanowiska. To pana osobisty sukces, to bardzo dobry wynik wyborczy, ale to przede wszystkim decyzja mieszkańców naszego miasta. Decyzja jednoznaczna, decyzja stanowiąca i z tej decyzji wynika, że pan burmistrz przez kolejne pięć lat będzie sprawował swój urząd- mówił Ryszard Bartosik.

Burmistrz nie krył wzruszenia wręczając kwiaty swoim rodzicom oraz żonie, na których jak powiedział zawsze mógł liczyć i dzięki nim posiada najważniejsze w życiu wartości.

- Chcę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Pozostałych, którzy nie głosowali na mnie będę starał się przekonywać do siebie swoją pracą. Zanim przejdę do podsumowania minionej kadencji i planów na przyszłość chciałbym szczególnie podziękować mojej żonie i dzieciom. Dziękuję wam kochani za zrozumienie, cierpliwość, zaufanie i pomoc w trudnych chwilach, których niestety nie brakowało w ciągu tych czterech lat. Wiem, jak często pełnienie przeze mnie funkcji burmistrza odbywało się kosztem czasu rodzinnego. Chcę też złożyć poszczególne podziękowania moim rodzicom, którzy zarazili mnie takimi cechami, jak sprawiedliwość społeczna, sumienność i obowiązkowość. To, jaki jestem w dniu dzisiejszym zostało ukształtowane przez moich rodziców- mówił Romuald Antosik.

Burmistrz otrzymał również podziękowania od przedstawicieli placówek oświatowych, instytucji oraz radnych. Sam natomiast skierował słowa uznania w kierunku swoich współpracowników na których zawsze może liczyć.
 
Nowy zarząd powiatu ze starostą Kałużnym na czele
Mariola Kadrzyńska Siwek nową przewodniczącą Rady ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.