Mieszkańcy Wyzwolenia powitali lato Festynem Rodzinnym

Festyn na Wyzwolenia

Koniec roku szkolnego coraz bliżej, a piękna pogoda za oknem nas rozpieszcza. Wiele osób pragnie aktywnie spędzać wolny czas. Wspaniałą okazję ku temu przygotowali Burmistrz Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 7 oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza”, organizując Festyn Rodzinny „Powitanie lata”.

Każdy, kto chciał sprawić swoim pociechom radość, a także spędzić mile czas mógł w sobotnie popołudnie wziąć udział w tym wydarzeniu, które miało miejsce przy osiedlu Wyzwolenia. Na przybyłych czekał cały wachlarz atrakcji, aby sprawić, by były to niezapomniane momenty.

W programie znalazły się dmuchana zjeżdżalnia, przejazd bryczką, koniki mechaniczne, czy malowanie twarzy, dzięki czemu dzieci przeistaczały się w swoje ulubione postaci z bajek lub zwierzątka.

Główną atrakcją były gry i zabawy. Trzeba było zmierzyć się między innymi z trafieniem piłką do kosza, czy podbijaniem piłki rakietką. Nagrodą były przygotowane słodkości dla łasuchów.

Tego typu festyny to wspaniała okazja do integracji zarówno małych, jak i dorosłych. W dobie komputerów i telefonów komórkowych, odciąga także od rozwiniętej technologii i ukazuje jak wyglądała rozrywka jeszcze kilka lat wcześniej. Dlatego warto choć na krótką chwilę wyjść i cieszyć się piękną pogodą.
Przykona: Strażacy poszukiwali mężczyzny. Apelujem...
Szósty sprawdzian „Terytorialsów” na 6-tkę?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.