Mieszkańcy Wyzwolenia „Powitali Lato” na deszczowo

Image_13

Uczniowie zakończyli rok szkolny i udali się na zasłużone wakacje. Mimo deszczowej pogody wiele osób wzięło udział w organizowanym każdego roku Festynie Rodzinnym „Powitanie Lata”, który odbył się w sobotę 23 czerwca.


Wydarzenie zorganizowane było przez Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 3 i 7 w Turku, Spółdzielnię Mieszkaniową „Tęcza” oraz Burmistrza Miasta Turku. Każdy, kto chciał sprawić swoim pociechom radość, a także spędzić mile czas mógł w sobotnie popołudnie wziąć udział w Festynie Rodzinnym „Powitanie Lata”.

W programie było wiele atrakcji dla dzieci. Gry i zabawy, które znalazły wielu zwolenników mimo deszczowej pogody. Organizatorzy przygotowali kule wodne, suchy basen, koniki mechaniczne oraz przejazdy bryczką.

Główną atrakcją były konkursy składające się z 10 konkurencji. Trzeba było zmierzyć się między innymi z trafieniem piłką do kosza, czy ze skakaniem na skakance na rozmaite sposoby. Nagrodą były przygotowane słodkości dla łasuchów.
 
Dla uczestników wydarzenia zagrała „Kapela Zza Roga”, wystąpił zespół taneczny.
 
Wzruszające i pełne dumy zakończenie roku w I LO w...
Gm.Turek: Zderzenie motocyklisty ze skodą. Mężczyz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.