Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Miłośnicy wielkiej przygody wzięli udział w Integracyjnej Imprezie na Orientację „Turlno”

Turlno 2019

Miłośnicy aktywnego wypoczynku i wielkiej przygody wzięli udział w Integracyjnej Imprezie na Orientację „Turlno”. Pogoda dopisała, a wszyscy uczestnicy zabawy mają wyśmienite nastroje.

Przygoda rozpoczęła się dzisiaj, tj. 16 czerwca na parkingu nieopodal Nadleśnictwa Turek. Właśnie tam zebrali się mieszkańcy miasta i okolic, którzy chcieli wziąć udział w zabawie.

Uczestnicy zostali przeszkoleni i podzieleni na grupy. Przy pomocy map, kompasów oraz wskazówek musieli znaleźć punkty w lesie, zaznaczyć je na odpowiednich planszach i dotrzeć do mety. Zawodnicy wystartowali około godziny 11.00.

Impreza odbywa się w trzech kategoriach: dla drużyn szkolnych, drużyn rodzinnych oraz pozostałych drużyn „Śmiali na trasie”. Emocji jest wiele, a dzieci i dorośli mają wyśmenite humory.

Najlepsi otrzymają dyplomy oraz puchary. Wszyscy uczestnicy inicjatywy obdarowani zostaną również butonami.

Organizatorami wydarzenia byli Oddział PTTK Turek i Nadleśnictwo Turek.

Dobra: Jedyny i niepowtarzalny Bal Ósmoklasistów w...
Brudzew: Pracowita noc druhów strażaków

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.