Mleczarnia z Certyfikatem Top Employer 2023

Mleczarnia Turek

Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane przez Top Employers Institute – globalny autorytet w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, Mleczarnia Turek otrzymała w tym roku po raz 11-ty.

-Chociaż celebrowanie tego tytułu stało się dla nas już pewną tradycją, to za każdym razem ogłoszenie wyników przyjmujemy z ogromną radością. Tytuł Top Employer 2023 jest nagrodą za praktyki HR-owe, które stosujemy w codziennych działaniach organizacji i zobowiązaniem do doskonalenia naszych umiejętności, w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w przyszłości – brzmi oficjalny komunikat Mleczarni.

Kapituła konkursu doceniła działania Mleczarni Turek w następujących domenach:
-Strategie HR - za przywództwo, nastawienie międzyludzkie i biznesowe.
-Środowisko Pracy – za procesy organizacyjne i wprowadzanie zmian, za stosowanie innowacyjnych technologii w działaniach HR.
-Pozyskiwanie Talentów – za spójny i pozytywny wizerunek firmy, opinie „pracodawcy z wyboru”.
-Szkolenia i Rozwój – za wydajność, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
-Well-Being – za zaangażowanie w sprawy pracowników, okazywanie uznania i nagradzanie, za prawidłowy proces kończenia współpracy.
-Różnorodność i Integracja – za etykę i uczciwość, włączanie i nastawienie na różnorodność, za praktykowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

źródło: miastoturek.pl

Władysławów: Proboszcz na zagrodzie równy wojewodz...
Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.