Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”

Konkurs Krus

W związku z trwającą kampanią wdrożenia Strategii Wizji Zero w rolnictwie w Polsce, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy, Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Fundacją Polskiej Grupy Energetycznej organizuje II edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15-24 lata, trwa do 30.09.2020 r. Udział w konkursie polega na przygotowaniu krótkiego (max. 2 - minutowego) filmu promocyjnego hasło konkursu. Idą konkursu jest to, aby Uczestnik przedstawił w filmie własną wizję tego, jak rolnik może zapewnić sobie, a także swojemu otoczeniu, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy i życia oraz osiągnąć poczucie szeroko rozumianego dobrostanu. Regulamin oraz niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Kasy, natomiast w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Biura komunikacji i Współpracy Międzynarodowej Centrali KRUS, tel. 225926405.

Jeżeli istnieje taka możliwość to proszę o umieszczenie informacji o konkursie na stronie internetowej Waszej Instytucji (w załączeniu plakat konkursowy).
Teatralna przygoda w bibliotece
Władysławów: Druga pielgrzymka do Lichenia

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.