Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Komendzie Powiatowej PSP w Turku

Instalacja Fotowoltaiczna w PSP Turek
Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku dokonano odbioru technicznego wykonanej instalacji fotowoltaicznej o mocy 32,80 kW.
 
Instalacja składa się się z 80 sztuk modułów fotowoltaiczny monokrystaliczny. Całkowity koszt zadania wyniósł 155.000,00 zł. Niniejsze zadanie realizowane było pod nazwą: „Montażu instalacji fotowoltaicznej na działce strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku” dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w kwocie 35.000,00 zł.
Ponadto zrealizowanie niniejszego zadania możliwe było dzięki wsparciu finansowemu udzielonego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiat Turecki.
Opracowanie i zdjecia: KP PSP Turek/bryg. Krzysztof Kubiak
Mały kleszcz, duży problem. Trwa #LatozSanepidem
Mnóstwo emocji i dużo błota. Już w niedzielę „Husa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.