MOPS podarował dzieciom święta. Wiele zabawek trafiło do najmłodszych

MOPS

Pluszowe misie, gry planszowe czy puzzle. To i wiele innych zabawek trafiło do najmłodszych dzięki życzliwości mieszkańców Turku. Wszystko dzięki zorganizowanej po raz kolejny przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej akcji „Podaruj dzieciom święta”.

Tradycyjnie już zabawki do rąk najmłodszych trafiły w Mikołajki, 6 grudnia. Chętnych zarówno, by pomagać, jak i tych by pomoc otrzymać było wielu.

Zbiórka używanych zabawek cieszyła się ogromną poparciem mieszkańców naszego miasta, bowiem zadziwiała nie tylko ilość, ale również dobry stan podarunków.

Celem akcji organizowanej z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach, było niesienie pomocy i radości dzieciom z terenu Turku. Trzeba pamiętać, że właśnie takie drobne gesty ze strony osób dobrej woli sprawiają ogromną radość najmłodszym i umilają świąteczny czas.
 

 

Romuald Antosik: Nie róbcie polityki tylko rozwiąż...
Wydatki na ochronę powietrza i klimatu 2018-2021. ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - fotograf Jarek w środa, 07 grudnia 2022 12:06

Impreza bez Bartosika z PiS i tego drugiego? Oj nieładnie .

Impreza bez Bartosika z PiS i tego drugiego? Oj nieładnie .
Gość
niedziela, 03 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.