Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Motoryzacyjne perełki zakończyły sezon

Zlot pojazdów klasycznych
Po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu, które z roku na rok nabiera coraz większego rozmachu. To oczywiście organizowany w Browarze Turek V Zlot Pojazdów Klasycznych i Klasyczne Zakończenie Sezonu. 
 
Od samego rana w Turku można podziwiać dziesiątki zabytkowych pojazdów - auta, motocykle, kabriolety czy zagraniczne motoryzacyjne perełki. Podczas wydarzenia zorganizowano wiele konkursów z nagrodami. Rzecz jasna nie liczył się efekt końcowy, a dobra zabawa i miła atmosfera. Wylosowano także szczęśliwca, któremu wręczono nagrodę główną. 
 
Piąty zlot był również okazją do niesienia pomocy. Na terenie Browaru zorganizowano bowiem zbiórkę krwi, a także kiermasz autek, z którego dochód wesprze małą Lilkę w powrocie do zdrowia. Doceniono też Honorowych Dawców Krwi, wręczając odznaczenia Annie Szwedzkiej i Michałowi Gronowskiemu. Do mobilnego punktu poboru zgłosiło się 34 osoby, krew oddało 28 osób. Zebrano 12600 ml tego drogocennego leku Wszyscy chętni mogli także dołączyć do potencjalnych dawców szpiku. 
 
Zlot wciąż trwa, a zakończy go koncert zespołu PKN Rock i losowanie głównej nagrody.
Kawęczyn: Dzień Kukurydzy z pokazami i poradami
Mały urząd - wielkie projekty. W Powiatowym Urzędz...
 

Komentarze 1

Gość - Reds w niedziela, 10 września 2023 21:30

Ile tego szrotu Polacy jeszcze mają...

Ile tego szrotu Polacy jeszcze mają... ;)
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.