Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mute Firmą Roku Powiatu Tureckiego

Mute

W piątek, 24 lutego podczas Spotkania Noworocznego Powiatu Tureckiego doceniono prężnie rozwijającą się i odnoszącą sukcesy firmę. W tym roku statuetkę otrzymało przedsiębiorstwo Mute Spz z o.o. działające na terenie gminy Brudzew.

Celem konkursu jest nagradzanie wyróżniających się pod względem osiągnięć przedsiębiorstw działających na terenie powiatu tureckiego oraz promocja firm odznaczających się oryginalnością, a także wysoką jakością świadczonych usług i oferowanych produktów.

-Co roku staramy się wyróżnić firmę, która jest niezwykła pod jakimś względem i co roku jestem szczęśliwy, że możemy takich ludzi, którzy tworzą te firmy znajdować- mówił prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Damian Brzóska.

Turecka Izba Gospodarcza w tym roku niniejszą nagrodę przyznała firmie Mute. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu wyciszających mebli do między innymi przestrzeni użytkowych, paneli akustycznych oraz oświetlenia. Przedsiębiorstwo wykonuje wyroby akustyczne o bardzo szerokich zastosowaniach. Projekty spółki są produkowane i testowane w celu tworzenia przyjemnego środowiska akustycznego w każdym pomieszczeniu.

Głównym celem laureata jest tworzenie trwałych produktów, które mają prawdziwą wartość dla ich użytkowników. Produkty doceniane są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Firma może pochwalić się realizacją takich projektów, jak Audi, Microsoft, L’Oreal, Netflix czy Google.

-Pozyskujemy komponenty do naszych produktów w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od siedziby firmy w Galewie. Współpracujemy z wieloma lokalnymi firmami. Chciałbym im podziękować, że są i tworzą z nami to, co wymyśliliśmy - mówił przedstawiciel Mute.
 

 

Izabela i Tomasz Andrzejewscy nagrodzeni podczas s...
Dariusz Grajkowski Człowiekiem Zatroskanym o Środo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.